071-2036044
Wij zijn een SCOL school

Onze school was een stemlocatie voor de Tweede Kamer verkiezingen. Dat betekent veel moois te ontdekken voor onze leerlingen! De nieuwsgierigheid was groot. Er werd een kijkje genomen in het stembureau, uitleg over de procedure, het rerferendum van Roomburgpark, en de aanpassingen om tijdens dit bijzondere jaar veilig te kunnen stemmen.

Ook deden de leerlingen uit de bovenbouw een klein onderzoek onder de stemmers: hoe oud ben je en op welke partij heb je gestemd? Als de stemmers dat natuurlijk wilden delen..  En dan met de gegevens een grafiek maken en vergelijken met de landelijke uitslag 🙂

 

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel
  • Marketing
  • Social

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.

Deze website gebruikt cookies die worden gebruikt om een optimale beleving te bieden aan bezoekers. Via deze cookies kunnen we continu onze diensten versterken en verbeteren. We houden bijvoorbeeld in de gaten wat de meest favoriete pagina’s zijn. Wij maken op basis van onze cookies GEEN gebruik van advertenties. Alle gegevens zijn anoniem en niet traceerbaar naar de bezoeker.

Deze website gebruikt cookies die afkomstig zijn van sociale media platformen. Door het geven van toestemming, kan het voorkomen dat uw internetgedrag door deze sociale media platformen bijgehouden wordt.